10:09 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Këto janë femrat që morën vëmendjen më të madhe në dasmën e Elitës dhe Gjikos

Ishte njëra nga dasmat që u komentua shumë ende pa ndodhur, por natën e mbrëmshme i gjithë fokusi ra mbi këtë eveniment.

Shumë të ftuar, organizim i përkryer deri në detaje dhe po ashtu çift shumë i disponuar dhe i gatshëm të bëjë atmosferë.

Ata që morën pjesë në dasmë janë shumë, thuajse e gjithë estrada. Më poshtë mund të shihni disa nga femrat që morën më shumë vëmendje./Indeksonline/