09:32 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Kiara Tito mohon lidhjen me Butrint Imerin (Foto)

Është përfolur se prezantuesja e njohur shqiptare dhe këngëtari i njohur Butrint Imeri janë në një lidhje dashurie.

Por pas mohimit të këtyre spekulimeve e nga Butrinti edhe Kiara e ka thyer heshtjen duke mohuar cdo fjalë rreth një lidhjeje të tillë.

Ajo në emisioni “Top Select” ka thënë se nuk ka asgjë përvec se një miqësie të mirë me të. Ajo tha se tërë ky spekulim ka ardhur si rrjedhojë e një puthje televizive ku mediat aluduan në një lidhje../Indeksonline/