15:25 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kida këtë herë bënë përshtypje me sy!

Kida është njëra nga këngëtaret që ka kohë në skenë dhe pëlqehet shumë.

Përveç muzikës, Kida i pëlqen shumë edhe fotosesionet. Një të fundit e ka publikuar edhe sot përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”.

“Vetëm një vajzë me qëllime” ka shkruar Kida.

Ndryshe, ajo dukej goxha në formë./Indeksonline/

Temat: