19:28 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kida vozitet me këtë veturë superluksoze

Kida është parë shpesh edhe pa patentë dhe nën moshën 18 vjeçare.

Kurse tani ky pasion i saj është bërë edhe në vepër pasi këngëtarja nuk ka hezituar që ta këtë atë sa më luksoze të mundshme.

Vetura e saj është e tipit të fundit Audi me ngjyrë të bardhë.

Vetura është tepër luksoze dhe nuk dihet a e ka dhuratë Kida këtë veturë apo atë ajo e ka blerë me para të veta. /Express