11:17 / E Mërkurë, 28 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian “çmend” me të pasmet seksi (Foto)

Kim Kardashianë është parë natën e kaluar me pantallona të shkurta dhe mont, transmeton Indeksonline.

Ajo dukej shumë seksi, kurse e gjithë veshja e saj i takonte koleksionit të ri të saj. Kim koncentrohet që në cdo veshje të saj, të duken format e saj bombastike.

Ready for jazzercise: Kim Kardashian wore Yeexy workout attire designed by husband Kanye West as she headed to dinner in Tokyo on Monday evening

37 vjeçarja ja futur së fundi në trend edhe flokët rozë e që shumë adhuruese të saj i kanë kthyer flokët e tyre në këtë ngjyrë./Indeksonline/

Fresh look: The looker wore a stretchy top and bicycle shorts with YEEZY 500 Blush sneakers and thick socks; she also held on to a cute pink Ferrari flip phoneSomeone has been working out: The Calabasas native showed off muscular legsWild look: The siren added a puffy silver jacket that stopped at her waist to stay warmPlug! The savvy California-born wore the look to promote husband West's new Yeezy lineThinking pink: The only thing that looked modern-day were her long pink locks which has been a style favored by millennialsRed hot sib: Also there was her older sister Kourtney, 38. The beauty had a more conventional look, though it was a departure from her norm