16:58 / E Diele, 28 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kim Kardashian ua rregullon ditën me këtë fotografi

Ylli televiziv Kim Kardashian gjithmonë gjen kohë që të i kënaq ndjekësit e saj në rrjetet sociale me foto provokative që vetëm ajo di t’i postoj.

Por ajo di t’i të ua rregulloj ndjekësve të saj ditën edhe fotografi të ëmbla, transmeton Indeksonline.

Në postimin e fundi të bërë në Instagram, ajo ka postuar një fotografi simpatike të vajzës së saj Chicago dhe të vajzës së Khloes, True.

“Më të mira në Bali” kishte shkruar në përshkrimin e fotos Kim.

 

View this post on Instagram

 

Besties in Bali

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim dhe bashkëshorti i saj Kanye janë duke qëndruar në Afrikë kohët e fundit pasi që West është duke punuar në albumin e tij që do ta lansoj së shpejti./Indeksonline/