15:23 / E Martë, 10 Prill 2018

Kim mundohet të tregon plazhin por i gjithë fokusi te të pasmet (Foto)

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të komentuara.

Përmes postimeve kemi marrë vesh që Kim ka gjetur kohë për pushime pas lansimit të produkteve të fundit kozmetike.

Së fundi, Kim ka publikuar një imazh ku mundohet të tregoj plazhin përrallor ku ajo po kalon pushimet, por duket se një gjë e tillë nuk është e mundur. Kjo për arsye se fokusi kryesor është te të pasmet e saj bombastike.

Ndryshe, Kim është e martuar me reperin Kanye West dhe ka tre fëmijë./Indeksonline/

Mos i humb