15:08 / E Shtunë, 17 Mars 2018 / indeksADMonline

Kjo këngëtare shqiptare ua tregon këmbët seksi nga Abu Dhabi (Foto)

Ledri Çelo ka shumë vite në skenë por kohën e fundit duket se është tërhequr pak.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë provokuese dhe seksi.

Ajo edhe pse ka përplot 41 vjet duket shumë në formë kurse në këto imazhe këmbët e saj janë shumë provokuese.

Ndryshe, Ledina gjendet në pushime në Emiratet e Bashkuara Arabe, përkatësisht në Abu Dhabi./Indeksonline/