08:30 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018

Kourtney Kardashian shfaq pamjen seksi në bikini

Është motra më e madhe e familjes Kardashian, e cila deri më tash është njohur si më e përmbajtura në raport me skandalet.

39 vjecarja, nënë e tre fëmijëve e ka shfaqur edhe njëherë trupin e saj shumë të formuar dhe seksi teksa po pozonte para kamerës.

Not the same: Her half sister Kendall Jenner said she was 'so white' as she had different results. They had different fathers

Këto imazhe ajo i ka publikuar në “Instagram”, ku 68.1 milionë ndjekësit e saj kanë parë trupin e saj seksi..

Ndryshe, Kourtney ka përmirësuar dukshëm pamjen e saj pas secilës lindje./Indeksonline/

The body of a teenager: Kourtney Kardashian shared this stunning bikini image on Tuesday on her Instagram accountHello fans! The looker added three photos for her 68.1m Instagram followers to enjoy. The raven-haired looker was in a black bikini that put her impossibly toned tummy front and centerFlawless: The college graduate looked happy as she smiled away. There seemed to be not a flaw on her body no matter which way the Keeping Up With The Kardashians star moved