10:51 / E Mërkurë, 14 Shkurt 2018

Kris Jenner zbulon fytyrën e vërtetë të Kim Kardashian (Foto)

Padyshim që është një nga familjet më të komentuara në botë.

Familja Kim Kardashian, veçmas femrat e kësaj familjeje janë ndër më të famshmet dhe më të përfolurat.

E kryefamiljarja Kriss Jenner sot ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi të shumë viteve më parë, teksa shihet me vajzat e saj përreth.

E ajo që bie në sy është Kim Kardashian, e cila shihet pa operacione plastike dhe shumë më në peshë. Sigurisht as ajo s’do të kishte dëshirë që të publikohej kjo fotografi./Indeksonline/