20:25 / E Shtunë, 07 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kujdes! Françeska më e zjarrtë se kurrë!

Ajo është një nga modelet më seksi të momentit dhe një fakt të tillë e tregon në çdo postim të saj.

Edhe këtë herë modelja bukuroshe Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ekspozon gjoksin dhe këmbët e saj.

Nuk është hera e parë që ajo publikon të tilla foto për të cilat shpesh është në qendër të vëmendjes.

Sa i përket jetës sentimentale aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin.

Gjithashtu kujtojmë lidhjen e saj me ish-banorin e Big Brother, Ermal Merdani kur të dy ishin pjesë e këtij reality show./Express

?

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on