16:39 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Kur je e bukur, bëhesh dhe këngëtare, Almeda shfaq prapaskenat e klipit të ri

Almeda Abazi që është e bukur e ka dëshmuar.

Ish-miss Shqipërisë nuk po i mjafton fama që ka, ajo shumë shpejtë do të bëhet edhe pjesë e skenëz muzikore.

Madje bukuroshja që jeton dhe vepron në Turqi përmes një videoje të postuar në llogarinë Instagram, ka shfaqur prapaskenat gjatë realizimit të klipit, shkruan Indeksonline.

Kënga mban titullin ‘Alabama’ dhe do të lansohet edhe katër ditë./Indeksonline/

 

 

View this post on Instagram

 

?? 4 Days Left ? #ALABAMA @burakyeter @spinninrecords ?

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on