20:03 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kur Naimi ishte me flokë dhe e kopjonte Mihrijen..

Pavarësisht viteve, që të dy janë ende shumë aktiv në karrierën e tyre.

Mihrija dhe Naimi, janë pjesë e medies rozë që nga martesa, gjithmonë duke treguar më të mirën qoftë në punën e tyre , qoftë edhe në jetën private, shkruan Kosovarja.

Kur flasim për jetën private, i mendojmë tërë ato vite martesë, në të cilën mbizotëroi mirëkuptimi dhe lumturia mes çiftit.

Sigurisht se këtë fotografi të gjetur në arkivin e Kosovares, dyshja e ka harruar, por t’ua kujtojmë pak kur ishin sapo të martuar…

Do t’iu vie befasi të shihni Naimin kur kishte flokë, e frizurë thuajse të njejtë me Mihrijen…

Gjithsesi, dyshja janë vërtetë për t’u komplimentuar për pamjen edhe sot, që vërtetë duhet të merret shembull nga shumë burra e gra, që mosha është thjeshtë numër./Kosovarja