13:06 / E Hënë, 16 Korrik 2018

Kur nëna fotografon dy vajzat e saj seksi (Foto)

Jemi mësuar të shohim fotografi profesionale e fotosesione të ndryshme. Por shpesh fotografitë më të mira dalin pikërisht nga momente spontane.

Vera Ora, përveç një grua dhe një nënë e përkushtuar, ajo po tregohet goxha e talentuar edhe për shkrepjen e fotografive.

Ajo në llogarinë e saj Instagram ka postuar dy fotografi të cilat ia ka realizuar vajzave të saj, Ritës dhe Elenës, e ku të dyja duken fantastike, por edhe fotografitë goxha të realizuara mirë./Indeksonline/