13:37 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Kur pasuria nuk ka fund, garazhin e Ferrarit e shtron me para! (Video)

Natyrisht ka shumë njerëz të pasur që nuk dinë se çfarë të bëjnë me paratë, ashtu si ky pronar i këtij i Ferrari, i cili është hit në rrjetet sociale.

Kjo është arsyeja pse ai mori një shumë të kartëmonedhave i vuri në dyshemenë e garazhit të tij, parkoi Ferrarin mbi to dhe më pas bari drift. /Indeksonline/

 

Temat: