17:00 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kush e priste këtë? Noizy ndjek Encën…

Epo pritej që marrëdhënia e tyre të qetësohej…

Konflikti mes Noizyt dhe Encës apo të ashtu quajturit “mbretëresha dhe mbreti” ishte një ndër temat më të përfolura në showbiz-in shqiptar. Por shihet se gjërat mes tyre po shkojnë çdo ditë edhe më mirë.

Përveçse bashkëpunimi i  tyre “Bow Down” është një nder videoklipet më të klikuara duke arritur shifrën e 90 milion klikimeve, duket se një nder profilet e Noizyt, “Illyrian Bloodline”, faqja e biznesit të reperit duket se ndjek “mbretëreshën e Instagramit”, Encën. Habit fakti se pse ai e ndjek nga kjo faqe dhe pse jo nga faqja e tij zyrtare, ZinZin në Instagram, shkruan intv.al.

Por megjithatë duket se akoma ka interes për Encën dhe se mbase shumë shpejt do të kemi një ribashkim të miqësise së dyshes. Madje Noizy dhe Enca ishin të dy në Zvicer në ditën e ditëlindjes së reperit edhe pse nuk u shfaqën bashkë, dyshja bëri të gjithë të dyshonin./intv.al