11:32 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018 / indeksADMonline

Kush është biznesmeni shqiptar që u dhunua mbrëmë?

Mbrëmë është dhunuar Andrea Zoga, pronar i një fast-food në Tiranë.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur në mesnatë dhe pronari i disa fast food-ve dhe restoranteve në Tiranë është dërguar në spital me plagë në kokë dhe në trup.

Sipas dëshmisë së biznesmenit personat që e kanë sulmuar ishin me një makine tip ‘Golf’.