10:41 / E Hënë, 18 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ky është plani i “O Sa Mirë” për Vitin e Ri (Foto)

“O Sa Mirë” është një nga serialet më të dashura dhe më të shikuara televizive.

Ky serial çdo fundjavë vjen me plotë befasi e personazhe të ndryshme. Derisa aktorët e këtij projekti tashmë janë bërë të njohur e të famshëm, shkruan Indeksonline.

E festat fundvitit po ofrojnë, edhe seriali “O Sa Mirë” sigurisht do të vie me një episod mjaftë argëtues.


Njëri nga aktorët më të preferuar të serialit Jeton Zogiani i njohur si “Drenicaku” përmes një instastory në rrjetin e tij social Instagram ka treguar se cila është përbërja e aktorëve dhe personazheve për episodin me të cilin edhe do ta mbyllin këtë vit./Indeksonline/