16:57 / E Diele, 15 Tetor 2017 / indeksADMonline

Labi e merr nusen me tren, shikoni se kush janë dasmorët (Foto)

Moderatori i njohur i ekraneve tona, Labinot Gashi, sot (e diel) martohet me partneren e tij, Qëndresa Bajrami.

Natyrisht se të ftuar në dasmën e tij janë shumë personazhe të njohura të skenës, të cilët do ta nderojnë prezantuesin kur kihet parasysh shoqërimi i tyre prej kohësh.

“Emocione, emocione si motra për vëlla. Urime ditëlindjen dhe jetën e re së bashku me këtë princeshë që kë për krahu”.

“Shëndet dashuri e bebusha plot”, ka shkruar Big Mama pranë një fotografie të dhëndrit dhe nuses.

Si në të gjitha dasmat tradicionale shqiptare, nuk kanë munguar edhe tupanët edhe në dasmën e moderatorit të njohur.

Këngëtaret e pëlqyera, Shkurte Gashi e Lori, janë ndër ata që kujdesen për atmosferën, së bashku me Medën e Bigin.

Më poshtë, mund t’i shihni disa fotografi të yjeve të skenës, si edhe të dhëndrit e nuses që janë publikuar në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Disa prej të pranishmëve në dasmën e Labit (InstaStory/Big Mama)