18:22 / E Hënë, 16 Tetor 2017 / indeksADMonline

Labi vazhdon dasmën në një ambient tjetër

Moderatori i njohur Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami dashurinë e tyre me martesë e kurorëzuan dje ( e diel ).

Labi në mënyrë të veçantëë, me tren, e mori Qëndresën nuse ndërsa në vendlindjen e tij në Pejë organizuan festë me tupana, shkruan lajmi.net

Lajmi.net nga atje u ka mbajtur të informuar rreth ceremonies kur Labi shkoi për ta marrë nusen e sonte ju sjellim pamje ekskluzive nga ambient përrallor ku do të mbahet dasma në qytetin e Prizrenit.

Këto janë pamjet e para.

Image

Image

Image

Image