13:27 / E Diele, 15 Tetor 2017 / indeksADMonline

Ledri Vula publikon këngën me një klip të veçantë (Video)

Ledri Vula nuk ka të ndalur sa i përket projekteve të reja muzikor.

Ai së fundi ka publikuar këngën më të re të titulluar “TTZ”.

Këtë të fundit e ka shoqëruar edhe me një video tejet fantastike dhe interesante.

Ledri duke gjuajtur me armë në drejtim të hijes

Theksojmë se një pjesë e madhe e videos është realizuar bardhezi ndërsa këngëtarin mund ta shohim edhe me veshje të viteve të ’70 të shekullit të kaluar.

Tekstin e këngës vetë autori i këngës, Ledri ndërsa për instrumentalin u përkujdes Big Bang (REDBOX Entertainment).

Ndryshe, kjo nuk do të jetë kënga e fundit e reperit prishtinas, i cili ka paralajmëruar edhe këngë të tjera. /Telegrafi