18:06 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Leonora Jakupi, rozë në dasmën e Labit (Foto)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka shkëlqyer mbrëmë ne dasmën e Labit.

E veshur me një fustan ngjyrë rozë, këngëtarja është dukur njëra prej më të bukurave në mesin e 700 mysafirëve të Labit.

Leonora, ende është beqare dhe ndoshta do të merr model këtë dasmë për të bërë edhe dasmën e saj kaq përrallore sikurse ishte dasma në fjalë.

Në të njëjtën dasmë Leonora edhe ka kënduar. /Express