18:06 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Leonora Jakupit i është martuar miku, ja çka bën kur është e vetme

Leonora shpesh ia ka kushtuar shokut të saj, Valdrinit, meritat për paraqitjet e saj unike në skenë.

Se kanë raporte shumë të mira e kanë vërtetuar shumë herë. Leonora ka uruar në mënyrën më të bukur çiftin, të cilëve iu ka treguar se e ajo është një mike e tyre gjithmonë.

Por, Leonora sot ka postuar një video e vetme në veturë duke dëgjuar një muzikë të lehtë dhe duke mos e shfaqur fytyrën.

Ndoshta Leonora po ‘vuan’ ngase iu martua shoku më i mirë i saj./ORAinfo