12:40 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha me dedikim special për Ledion Liçon (Foto)

Lori Hoxha është njëra nga personazhet më të komentuar publik, transmeton Indeksonline.

Ajo shquhet për jetën e saj luksoze, duke filluar me udhëtimet e shtrenjta, veshjet e deri te makinat.

Së fundi, Lori ka uruar përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” kunatin e saj, prezantuesin shqiptar Ledion Liço.

Image result for lori hoxha ledion lico

“Urime për këtë shpirt të bukur! Faleminderit që më mëson që të jem vetja pa kërkuar falje. Faleminderit që e bënë motrën time më të lumturën dhe faleminderit për Londonin, biri” ka shkruar Lori./Indeksonline/