16:17 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Lori Hoxha rishfaqet si në dimër, ja çfarë kishte veshur

Lori Hoxha është njëra nga femrat që komentohet më shumë për jetën luksoze që ajo bënë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me shumë stil, kombinuar me pallton e bardh dhe me pantallonat e zi.

“a s’jeni të gëzuar që nuk kam veshur hellonke dhe trenerke sot” ka shkruar Lori, duke vënë në pah se sot ka ndërruar paksa stilin e veshjes./Indeksonline/

Temat: