21:20 / E Mërkurë, 11 Korrik 2018

Luana në pushime, shfaqet pa grim (Foto)

Luana Vjollca, prezantuese dhe këngëtare, njëkohësisht ndër femrat më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Luana ka vendosur që këto ditë t’i shpenzojë në pushime. Këtë herë ajo është shfaqur e pagrimuar dhe me flokë të hapura,t transmeton Indeksonline.

Siç duket ajo ka larguar komplekset e shfaqjes me grim, kështu duke u treguar më vetbesusese. Dihet se Luana ka linja të formësuara trupore dhe është një femër mjaft e bukur bionde./Indeksonline/

Temat: