21:14 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Luana shfaqet në të zeza (Foto)

Është një nga moderatoret shqiptare më seksi të vendit tonë dhe një fakt të tillë e tregon përmes çdo foto që publikon.

Këtë herë Luana Vjollca shfaqet më në formë se kurrë e veshur me një fustan të zi mjaft të shkurtër, duke ekspozuar këmbët e saj.

Së shpejti pritet që Luana nis një format të ri televiziv në Top Channel, ndonëse ende nuk dihet se për çfarë bëhet fjalë, por ky emision do të jetë në orarin e emisionit të komedianit Ermal Mamaqi, “Xing me Ermalin”./Express

Hello

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on