21:35 / E Enjte, 05 Tetor 2017 / indeksADMonline

Luana sjellë të nxehtit e Xhamajkës në një pozë me bikini (Foto)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca aktualisht është duke shijuar pushimet në Xhamjka.

Ajo ndodhet atje së bashku me motrën Marina Vjollcën, dhe bashkëshortin e saj, reperin Getoar Selimi, çift i cili kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë muajin e kaluar.

Luana Vjollca po shijon pushimet në Xhamajka. Burimi i fotos: Instagram

Luana ka pasur një sezonë të suksesshme verore, dhe vjeshta mesa duket ka qenë për të stina e destinuar për pushime.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Këngëtarja dhe moderatorja shfaqet mjaft e nxehtë në pozat e saj në rrjetet sociale. Burimi i fotos: Instagram

Së fundmi, bukuroshja Vjollca ka publikuar disa fotografi mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet mjaft atraktive në bikini të verdha, e pa grimuar dhe në formën e saj më të mirë natyrale.

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e saj të shumtë nuk kanë munguar, ndërsa vet Luana e ka cilësuar këtë fotografi si më të veçantën e saj. /Telegrafi