22:10 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca “e zjarrtë” me flokët e kuqe

Luana Vjollca ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo që bie në sy këtë herë është ndryshimi tjetër i ngjyrës së flokëve, ku vjen me flokët ngjyrë të kuqe.

“Luani i kuq” ka shkruar ajo duke iu referuar ngjyrave kuq dhe zi.

Ndryshe, Luana kështu do të shfaqet në emisionin e saj që shfaqet nesër./Indeksonline/

Temat: