21:05 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Luana Vjollca nuk ka të ndalur, sonte ‘djeg’ me pamjen

Është një nga moderatoret më komentuara shqiptare.

Luana Vjollca vjen çdo herë e më seksi në emisioni ‘Shiko Kush Luan’ që shfaqet çdo të shtunë , shkrua Indeksonline.

Dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe, e veshur në një fustan të shkurtë me ngjyrë të zezë, Luana ka impresionuar me dukjen.

Mahnitëse dhe e kuruar deri në detajin e fundit, biondina ka lënë pa fjalë me paraqitjen.

Ndryshe, Luana së fundi ka filluar punën edhe për një projekt muzikor i cili pritet të lansohet së shpejti./Indeksonline/

Temat: