20:25 / E Mërkurë, 04 Tetor 2017 / indeksADMonline

Manjolla i komplekson edhe vajzat e reja (Foto)

Është një nga këngëtaret e cila shfaqet mjaft gjithnjë në formë në çdo dalje të saj.

Këtë herë e shohim këngëtaren Manjola Nallbani të veshur sportive dhe më në formë se kurrë.

Nuk është hera e parë që Manjola na tregon hiret e saj dhe duket se për të mosha nuk kalon./Express