18:12 / E Martë, 17 Tetor 2017 / indeksADMonline

Marina në krevat, tregon detajet e emisionit të ri (Video)

Gjatë ditës së sotme moderatorja bukuroshe Marina Vjollca ka publikuar në rrjete sociale promon e emisionit të saj më të ri në Tv Klan, “C’est la vie” , i cili pritet të nisë së shpejti.

Në këtë spot Marina shfaqet më seksi se kurrë e shtrirë në krevat dhe e “bezdisur” zilja e mëngjesit dhe nga një papagall që ka në dhomë.

Përmes spotit ajo ka bërë të ditur që emisioni do të ketë si fashë orari, orën 20:00 në mbrëmje./Express