21:46 / E Mërkurë, 30 Maj 2018 / indeksADMonline

Marinës po i duket vetja shumë interesante teksa puthet me një djalë “enigmatik” (Video)

Marinës padyshim po i pëlqen që mediat të merren me të. Ato fotografitë ku e fshehë të dashurin janë bërë të pashmangshme nga llogaria e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar sërish pamje ku shihet teksa e puthë një djalë në buzë, por ia ka mbuluar fytyrën, shkruan Indeksonline.

E ku është esenca ta mbash një person të fshehur kur “vdes” ta shfaqësh para të gjithëve, e mbi të gjitha, kur thua se e do kaq shumë?!

Megjithatë, ky veprim duket se po e kënaq Marina Farën pasi veç po e përsërit tashmë sa herë, shkruan Indeksonline.

“Gjithmonë me ty deri në fund … unë dhe ti bashkë”, ka shkruar ajo.

 

#youandmetogether ❤❤

A post shared by Marina Fara ? (@marinafara.official) on

/Indeksonline/