21:26 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Martohet çifti i famshëm i estradës shqiptare

Kompozitori Andin Randobrava dhe këngëtarja Leonora Poloska e kanë marrë një hap të rëndësishëm në jetën e tyre.

Dyshja mbrëmë ( e shtunë ) dashurinë e tyre disa vjeçare e kanë kurorëzuar me martesë, shkruan lajmi.net

Në fotografitë qën Andini i ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook ata duket mahnitshëm si çift.

Kujtojmë se kompozitori i njohur dhe këngëtarja Poloska dashurië e tyre me fejesë e kanë kurorëzur në mars të vitit të kaluar.

 

Image

Image

Image