12:51 / E Mërkurë, 11 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mbesa e ish- presidentit shqiptar e tepron, lakuriq në dyqan (Foto)

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada ka provokuar sërish në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar në Instastories një foto në të cilën shfaqet më rroba banjo duke i ekspozuar tërësisht të pasmet.

Përveç fotos ajo ka shkruar në gjuhën italiane. “Rrobat e banjës të 2018? Disa fije që shpresoj pas disa vitesh të ketë ende persona që duan ti prodhojnë,”-përfundon Beniada.

Ndërkohë ajo që bie më tepër në sy është se ajo ndodhet në një dyqan rrobash duke kontrolluar dhe e veshur në atë mënyrë.

Si gjithnjë ajo duket në formë të mrekullueshme fizike dhe mjaft seksi në postimin e saj.

Nuk herë e parë që Beniada publikon foto kaq seksi dhe provokuese në rrjete sociale./Express/