19:31 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mbesa e ish-presidentit shqiptar lakuriq në natyrë (Foto)

Mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, Beniada Nishani nuk ndalet së publikuari foto nudo në rrjete sociale.

Më të fundit që ajo i ka publikuar në Instastories e tregojnë Beniadën topless dhe më sensuale se kurrë./Express