09:39 / E Hënë, 09 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mbulohet Dafina Zeqiri!

Ajo është padyshim ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Është kjo Dafina Zeqiri e cila që në paraqitjen e saj të parë mori gjithë vëmendjen me stilin e saj të veçantë, transmeton Express.

Dafina ka kohë që është duke jetuar dhe punuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E së fundmi ajo përmes disa imazheve na vjen krejtësisht më ndryshe.

Dafina në këto imazhe shihet e mbuluar me shami në kokë si një grua nga Maroku.

Në një video ajo madje shihet duke vënë këna në këmbë.

Kujtojmë se Dafina ditë më parë ka publikuar projektin e saj të fundit “Told Ya”./Express