20:11 / E Martë, 09 Tetor 2018 / indeksADMonline

Mbulojnë trupin me qindra milingona vetëm për një garë

Dy djem të rinj kanë garuar mes vete me diçka shumë të pazakontë.

Bëhet fjalë për një grumbull me milingona të cilin e kanë vënë mbi stomak, shkruan DailyMail, transmeton Indeksonline.

Për të fituar garën, ata qëndrojnë të shtrirë derisa milingonat ecin nëpër trupat e tyre.

Mjaftuan pak sekonda dhe njëri nga ta u dorëzua, pasi filloi t’i kruhej trupi dhe nuk mundi të duronte pa u stërpikur me ujë.

Kurse, fitimtari qëndroi më i fortë duke mos u dorëzuar menjëherë pavarësisht se trupi i kruhej gjithandej.

Shikoni momentet qesharake të dy shokëve. /Indeksonline/