18:45 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Me fustanin e gjatë të kuq, Jonida ju mahnitë me pamje!

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret më me stil dhe komentohet shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me fustanin e kuq të kombinuar me atletet e të njëjtës ngjyrë.

Jonida dukej e mahnitshme edhe njëherë./Indeksonline/