19:34 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Më në fund, vajza e Eli Farës i heq të brëndshmet

Vajza e këngëtares së njohur shqiptare Eli Fara, Marina Fara ka publikuar në rrjete sociale një foto tejet provokuese dhe erotike.

E veshur vetëm me një xhaketë të bardhë dhe më pas tërësisht nudo ajo shfaqet sipër një makine.

“Duke xhiruar,”-ka shkruar Marina. Megjithatë  nuk dihet ende se për çfarë projekti bëhet fjalë./Express