15:28 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Më seksi nëna se vajzat! Shikoni Yolanda Hadid (Foto)

Yolanda Hadid shumë shpejt do të fillojë me transmetimin e emisionit të saj të ri “Making a Model”, shkruan Indeksonline.

Image result for yolanda hadid age

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet në mesin e shumë vajzave të reja.

Image result for yolanda hadid

Ajo karrierën e saj e ka filluar shumë e re duke e trashëguar edhe te vajzat e saj të bukur, Bella dhe Gigi Hadid.

Image result for yolanda hadid

Edhe pse Yolanda tashmë është 53 vjeçare ka arritur ta ruaj freskinë dhe pamjen e saj duke konkurruar me vajzat e saj sa i përket pamjes./Indeksonline/

Temat: