13:43 / E Premte, 24 Gusht 2018 / indeksADMonline

Me stil e pamje të re, befason Big Mama (Foto)

Big Mama vazhdon të jetë një nga emrat më të lakuar në show biz-in shqiptar.

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare këtë verë ka befasuar ndjekësit e saj me imazhet e ndryshme që ka postuar në llogarinë Instagram.


Nuk munguan as paraqitjet joshëse të saj, për çka edhe s’jemi mësuar ta shohim.

Me një stil krejt modern, e me kilogramët e humbur, Big-u duket tejet atraktive./Indeksonline/