18:36 / E Hënë, 02 Korrik 2018 / indeksADMonline

Meda e Vjollca Haxhiu vijnë me bashkëpunimin e dytë “Ja un ja ti” (Video)

Nuk kaluan shumë ditë që kur dyshja Meda e Vjollca Haxhiu lansuan bashkëpunimin e tyre të parë, “Falëm”.

Akoma pa u dëgjuar nga të gjithë kënga paraprake, këta dy sollën projektin e radhës “Ja un ja ti”, shkruan Indeksonline.

Kripi i këngës është bërë në bregdetin turk, derisa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Wirusi e Granit Gashin, kurse tekstin Ghulo.

Të dy këngëtarët kanë paralajmëruar edhe projekte solo gjatë ditëve të nxehta të verës. /Indeksonline/