21:27 / E Enjte, 19 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mihrije Braha u përshtatet stinëve, ja si duket në vjeshtë (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha është pëlqyer gjithnjë nga publiku për këngët e saj.

Vitet kalojnë, por për këngëtaren nga Mitrovica duket se ka gjithmonë një “Stop”.

Mihrije Braha është shumë e pëlqyer nga fansat për muzikën e saj. Burimi i fotos: Instagram

Shfaqet gjithnjë e freskët dhe atraktive në paraqitjet e saj, dhe njëlloj Braha vjen edhe në fotografinë e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ndau me fansat në Instagram një fotografi, në të cilën është shfaqur në parkun e Gërmisë, veshur sportive, teksa merr një pozë mjaft joshëse.

Modeli i flokëve të drejta dhe të prera, i rrinin më së bukuri këngëtares Braha, e cila në këtë imazh u bë njësh me natyrën.

Peisazhi i vjeshtës që ofronte parku ishte gjithashtu një komponent që perfeksiononte fotografinë e saj. /Telegrafi

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on