07:39 / E Mërkurë, 18 Tetor 2017 / indeksADMonline

Mirëmëngjesi nga avokatja shqiptare !

Redona Koci vajza nga Tirana, pa dyshim është avokatja më seksi që ka Shqipëria dhe jo vetëm.

Redona publikon fotografi të shumta në rrjetet sociale ku po thuajse se çdo ditë poston fotografi të shumta, edhe i çmend të gjithë me trupin e saj tejet seksi.

Ajo është një juriste që s’u ka parë syri deri më tani.

Së fundmi Redona ka publikuar një fotografi ku ajo shihet e ulur në gur buzë deti edhe trupi i saj merr vëmendjen e të gjithave.