15:37 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Miriami së shpejti vjen si “Meteor”

Prej kohësh këngëtarja Miriam Cani nuk ka publikuar asnjë material të ri muzikor për shkak të shtatzënisë dhe lindjes së vogëlushes së saj Ameli.

Por ashtu siç ka paralajmëruar edhe në rrjete sociale Miriam do të rikthehet së shpejti me një këngë të re, titulli i së cilës është zbuluar gjatë ditës së sotme.

“Meteor” është kënga më e re e saj, e cila pritet ta rikthejë në skenë./Express