18:55 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Morena duket bukur edhe me këtë veshje (Foto)

Morena Taraku po vazhdon me fotot e saj seksi nëpër rrjetet sociale.

E fundit ishte një foto që ajo e postoi nga një dalje e zakonshme në Prishtinë.

Por, edhe në këtë foto Morena duket seksipile dhe shumë komente të ndryshme kanë vërshuar në faqen e saj në Instagram.

E komentet janë shumë interesante.

Morena, që nga modelja është shndërruar në këngëtar, ka filluar që të jetë shumë më aktive kohëve të fundit nëpër rrjetet sociale. /Express