13:16 / E Martë, 03 Tetor 2017 / indeksADMonline

Morena i lë pa frymë fansat, u tregon diçka që ka gjoks (Foto)

Morena Taraku është figurë publike e cila zgjon pluhur kudo që shkon dhe bënë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket mjaftë e bukur dhe seksi.

Shikoni fotografinë./Indeksonline/