20:12 / E Mërkurë, 11 Tetor 2017 / indeksADMonline

Morena nuk e di se çfarë është i ftohti….Shikoni se si është veshur…

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku si duket nuk e ka aspak problem të dalë gjysmë e zhveshur ani pse këto ditë temperaturat kanë filluar të ulen.

Ajo ka zbuluar këmbët e veshur me një minifund shumë të shkurtër ndërsa fotografinë e ka hedhur në Snapchat, shkruan lajmi. Ndryshe ajo njihet si një femër me stil të veçantë e që shpenzon aq shumë në lluks.

Morena linjat trupore i ka thelluar me ushtrimete vazhdueshme në palestër ndërsa mbetet njëra ndër femrat seksi të estradës.