18:00 / E Diele, 01 Tetor 2017 / indeksADMonline

Morenës i martohet vëllai, poston fotot e dasmës

Çifti duken shumë bukur Nata e mbrënshme ishte e veçantë për këngëtaren dhe modelen, Morena Tarakun.

Kjo pasiqë, vëllai i  saj u martua me një bjondinë të bukur, fotografi të të cilëve Taraku hodhi shpesh në Instagram.

E disa fotografi të çiftit, Morena i postoi edhe sot në Instagram, në të cilat shihet se kunata e saj duket mjaft bukur, shkruan rtv21.tv

Me flokë të lidhura, me fustan të zi me krahë të zbuluar, Morena mbrëmë dukej mjaft bukur në dasmën e vëllaut.